Szybkie pożyczki online, kredyty, konta bankowe

Coraz więcej Polaków decyduje się na kupno mieszkania. Coraz więcej z nich korzysta z kredytów mieszkaniowych. Czym kierować się przy wyborze takiego kredytu?

 

Z roku na rok kredyty mieszkaniowe zdobywają coraz większą popularność. Przeciętny Polak nie gromadzi na swoim koncie na tyle oszczędności, by kupić nowe lokum za gotówkę. Decydując się na zakup mieszkania czy wybudowanie domu, decydujemy się więc na pomoc banku.

Po wybraniu swojego wymarzonego mieszkania i wynegocjowaniu ceny, należy sprawdzić swoją zdolność kredytową i sprawdzić który z banków przygotował dla nas najkorzystniejszą ofertę. Należy brać pod uwagę przede wszystkim wysokość raty, długość obowiązywania umowy kredytowej i oczywiście RRSO.

Pamiętajmy, że każdy bank przed udzieleniem nam kredytu, bardzo dokładnie sprawdzi naszą historię kredytową, a także zarobki i status u obecnego pracodwacy. Niestety, trzeba liczyć się z tym, że każda, nawet najmniejsza skaza w bazie BIK, może zadecydować o tym, że dany bank kredytu nam nie przyzna. Dlatego też do wnioskowania o finansowanie zakupu mieszkania trzeba się bardzo dobrze przygotować.

Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki kredytów mieszkaniowych. Pierwsze kroki do zakupu mieszkania możesz dzięki nam wykonać online bez wychodzenia z domu!

OCEŃ